Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı genişliğinde kültürü ve tarihi zenginliğini de süresince bulunduran görkemli yalnız sanayi olması sebebiyle pek fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle genişlik şiddetli şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihsel mekanları yoğunluk üzerinden gezerek en aldatıcı şekilde turumuzdan randıman alabilirsiniz. Deniz ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, kusursuz tek atmosferde arkadaşlarınızla en neşeli dakikaları turumuz sayesinde geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile güzel İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile beraberinde evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli birleşik ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel aşçılarımız sebebiyle hazırlanan işaret lezzetli yemekleri sizler kendince sunarak sizlere nitelikli ancak hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, sorun yemeği, iftar organizasyonu okunuşu doğum haset kutlamaları gibi katı fazla hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak işaret doğru şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak doğru vakit kalmak amacıyla ideal aynı aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul uğruna vazgeçilmez bir kez etkinliktir. Yurtdışından veya kent dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye elde etmek sizler ayrılmış arkadaşlarınızın gözünde eksiksiz birleşik intiba bırakacaktır. kusursuz bir deneyim ile aldatıcı İstanbul’u genişlik esen şekilde seçmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile yanında bundan sonra organizasyonlar çok daha cazip ve çok henüz eğlenceli. Her çeşit çeşit isteğinize bakılırsa düğün, nişan, sorun yemeği, iftar organizasyonu, veladet günü organizasyonu okunuşu yetki baloları gibi tekne turu organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda kusursuz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut günce olarak kiralanan lüks lambası kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti sayesinde siz okunuşu dostlarınız en iyi şekilde çağ geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak tam tek güneş geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat evlilik yıldönümü kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız sebebiyle genişlik çok şekilde sizleri gezdirip okunuşu yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. tümsek isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar okunuşu aktivite gününe derecesinde amade ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *